תנור AOD

תנור AOD (תנור לניקוי חמצן מארגן) ציוד זיקוק לזיקוק חמצן בארגון. צורתו דומה לזו של ממיר.
שיטת תנור AOD (כלומר, התייבשות חמצן מארגון) היא טכנולוגיה מתקדמת יותר לזיקוק נירוסטה. למודל השירות יתרונות של ציוד פשוט, הפעלה נוחה, יכולת הסתגלות חזקה, השקעה נמוכה ועלות ייצור נמוכה, והוא נמצא בשימוש נרחב.
תנור זיקוק

תנור הזיקוק הוא ציוד התכה בתעשיית העיבוד החם, ומשמש ברובו בציוד התכה לתהליך דה-חמצון וסגסוגת של פלדה מותכת במתכות ברזל. מכשיר המשמש לזיקוק הסרת מתכות גס במתכות ברזל או מתכות פלדה.
ישנם סיווגים שונים בהתאם למטרת ההתכה. ציוד הייצור העיקרי הוא תנור זיקוק RH ותנור זיקוק LF.
תנור ואקום

תנור הוואקום, כלומר מערכת הוואקום בחלל ספציפי של חלל הכבשן, החלק של חלל הכבשן פורק, כך שהלחץ בחלל הכבשן הוא פחות מלחץ אטמוספרי סטנדרטי. המרחב בתוך תא הכבשן נמצא אפוא במצב ואקום, שהוא תנור ואקום. משמש בעיקר להתכת ואקום, גזים, חישול חלקי ואקום חשמליים, הלחמת חלקי מתכת ואיטום קרמי-מתכת.
תנור התחדשות אלקטרוסלאג

תנור להתחדשות אלקטרוסלאג 'הוא מכשיר תנור חשמלי המשכלל פלדות או סגסוגות מסוימות באמצעות שיטה להגנה על הסיגים מפני אוויר. התייבשות אלקטרוסלאג מתבצעת בדרך כלל בלחץ אטמוספרי, וניתן להגדיר יחידות ואקום גם לזיקוק ואקום לפי הצורך.
שיטת התייבשות אלקטרוסלאט פשוטה ופשוטה לשליטה, ומטח הפלדה נדחס ואיכות פני השטח טובה.
מכונת פילינג

מכונת הקילוף משתמשת בעיקר בטכנולוגיית חיתוך הסחרור בכדי לממש את הקילוף המהיר של המשטח החיצוני של הפלדה העגולה, על מנת לשפר את איכות מוצרי הפלדה העגולה. זה יכול להסיר את שכבת התחמוצת ואת הפגמים של המוצרים בתהליך העיבוד, כך שניתן יהיה לשפר את איכות המוצרים כדי לענות על צרכי הייצור השונה.
מכונת פטיש

מכונה פטיש היא הסוג הנפוץ ביותר של ציוד זיוף. מכונה פטיש היא מכונה שמוטלת על ידי פטיש כבד או מעובדת על ידי כוח חיצוני כדי לגרום לתנועה במהירות גבוהה לייצור אנרגיה קינטית לעבודה על הריק כדי לגרום לעיוות פלסטי.
למכונה האמר יש מבנה פשוט והתאמת תהליכים טובה. זהו ציוד הייצור העיקרי לזיוף כיום.
ניתוח כימי

ניתוח כימי מתכתי מספק בעיקר לארגון מידע יסודי מדויק על חומרי מתכת. באמצעות ניתוח הרכב כימי, אנו יכולים לקבוע במהירות רכיבים שונים במוצר, לעזור לנו לזהות חומרים, רכיבים ותכולה, להבטיח שחומרי גלם עומדים בדרישות ההרכב, לסייע למפעל בבקרת איכות החומרים ולהפחית בעיות באיכות המוצר.
ניתוח גופני

ההתנגדות של חומרי מתכת לפגיעה תחת עומס נקראת תכונות מכניות. מאפייני העומס המיושמים הם שונים והתכונות המכניות הנדרשות לחומרי מתכת יהיו גם שונות.
המפעל שלנו מספק ניתוח פיזי כדי להבטיח שכל המאפיינים המכניים של מוצרים יכולים לעמוד בכל מיני מערכות סטנדרטיות, ולעמוד בדרישות הלקוח לגבי תכונות מכניות של מוצרים.