201 רצועת סליל נירוסטה

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

קבוצת התעשייה Beall הינה יצרנית מקצועית ומנוסה של רצועות נירוסטה מדויקות, אנו מספקים ללקוחות מגוון רחב של סלילים, רצועות בעובי 0.1-3.0 מ"מ ורוחבים 10-800 מ"מ. עם ציוד חדיש וטכנולוגיה מתקדמת, אנו לא חוסכים מאמץ באספקת סלילי נירוסטה, רצועות באיכות מעולה.

 

טמפרטורת החישול לרצועות נירוסטה מסוג 201 היא 1850-2000 מעלות צלזיוס. יש צורך בקירור מהיר בטווח המשקעים של הקרביד (1500–800 מעלות צלזיוס) כדי לשמור על הפחמת הפחמימות ולמנוע רגישות. 201 רצועות נירוסטה אינן מתקשות על ידי טיפול תרמי, אלא מתקשות רק בעבודה קרה. ניתן לרתך את הרצועות בכל השיטות המקובלות המיושמות על 18% כרום, פלדות ניקל 8%. ניתן להשתמש במתכת מילוי של ניתוחי הכרום-ניקל המקובלים. בדומה לפלדות אל חלד austenitic אחרות בהן אין פיקוח על פחמן מתחת ל -03%, רצועות נירוסטה מסוג 201 רגישות לקורוזיה בין-גרגרית באזור הריתוך המושפע מחום. רצועות אלה עמידות בפני מגוון רחב של סביבות קלות עד בינוניות, יש עמידות בפני קורוזיה המתקרבת לזו מסוג 301 והוחלפה בהצלחה ב- 304 בסביבות קלות.


קבוצת התעשייה Beall היא אחת המובילות בסין 201 עם יצרני ספקים של נירוסטה ורצועות, ואנחנו גם חברה מקצועית עם מפעל יצרני. ברוכים הבאים לסיטונאות מחיר נמוך 201 רצועות נירוסטה מאיתנו.


אריזה:

כל מוצרי Beall נארזים, מאוחסנים, מועברים על פי התקנה הבינלאומית.


המוצרים עטופים בנייר נגד חלודה וטבעות פלדה למניעת נזק. תוויות זיהוי מתויגות על פי מפרט רגיל או הוראות הלקוח. אריזה מיוחדת זמינה לפי דרישת הלקוח. קופסת עץ זמינה להגנה מיוחדת. ניתן להציע סוגים אחרים של אריזה אם תתבקש.קירה