האם ניתן להשתמש בצינור נירוסטה לגז טבעי

ניתן להשתמש בצינורות נירוסטה לגז טבעי. צינור פלדה הוא החומר העיקרי של צינור. צינורות פלדה להובלת גז טבעי הם מוצרים מתכתיים מיוחדים הנוצרים על ידי עיבוד עמוק של צלחות (חגורות). עבור צינורות גז טבעי, חוזק, קשיחות ויכולת הריתוך הם שלושת האינדיקטורים לבקרת האיכות הבסיסיים ביותר.


על פי היישום שלה, ניתן לחלק את צינור העברת הגז הטבעי לשלושה סוגים: צינורות איסוף גז, צינורות העברת גז וצינורות חלוקת גז. צינורות איסוף גז מודרניים וצינורות הולכת גז עשויים מצינורות פלדה המחוברים באמצעות ריתוך חשמלי. ישנם סוגים שונים של צינורות פלדה, כמו צינורות חלקים, תפרי ספירלה ותפרים ישרים. צינורות חלקים מתאימים לצינורות בקוטר 529 מ"מ ומטה. תפרי ספירלה ותפרים ישרים מתאימים לצינורות בקוטר גדול. צינור חלוקת הגז הוא צינור מתחנת ויסות הלחץ והמדידה עירונית לקו סניף המשתמש, עם לחץ נמוך, סניפים רבים, רשת צינורות צפופה וקוטר צינור קטן. באופן כללי משתמשים בצינור פלדה.


הצינור הגלי נירוסטה מותקן במערכת ההובלה הנוזלית כמתאם צינור גמיש עמיד בלחץ כדי לפצות את העקירה ההדדית של הצינור או הקצה המחבר של המכונה והציוד, לספוג את אנרגיית הרטט ויכול למלא את תפקיד הרטט צמצום והפחתת רעש. יש לו מאפיינים רבים כמו גמישות טובה, משקל קל, עמידות בפני קורוזיה, עמידות לעייפות, עמידות בטמפרטורה גבוהה ונמוכה.


לצינור גלי נירוסטה יתרונות רבים כמו צינור גז טבעי לבית:

1. התנגדות להזדקנות גבוהה. נירוסטה בתנאים טבעיים אינה מועדת לתופעות שבירות, התקשות, שברים ותופעות הזדקנות אחרות.

התנגדות לטמפרטורה גבוהה. צינור גלי נירוסטה יכול לעמוד בטמפרטורה גבוהה, תחת אש לא יתרכך, אש.

3. הוא מותקן היטב. צינור גלי נירוסטה מחובר באמצעות חוט מושחל בחיבור הצינור, שיכול למנוע נפילה בשוגג.

4. עמידות בפני קורוזיה. צינור גלי נירוסטה עשוי בדרך כלל מפלדת אל חלד 304. הנוזל המאכל הנפוץ יכול להתנגד, ולציפוי המגן של ה- PVC יש גם אפקט מעכב אש ואנטי קורוזיה מסוים.

חיי שירות ארוכים. לעומת צינור גומי, חיי השירות של צינור גלי נירוסטה ארוכים בהרבה.

6. קל להתקנה. צינור הגלים הנירוסטה, בגלל החיתוך הצפוף והעמוק שלו, הוא בעל גמישות טובה, ניתן לכופף כרצונו ונוח להתקנה.