כיצד לנקות צינור נירוסטה

למרות שלצינור הנירוסטה יש עמידות טובה בפני קורוזיה, ישנם גורמים סביבתיים מאכלים שונים בשימוש יומיומי. החלקים עם עמידות בפני קורוזיה חלשה בסרט הפסיבציה על פני השטח של צינור נירוסטה יוצרים תגובת קורוזיה מגורה בגלל תגובת עירור עצמי, מייצרים חורים קטנים ותגובות קורוזיה אחרות פוגעות בסרט הפסיבציה על פני צינור נירוסטה. לכן, יש לנקות ולתחזק את משטח הצינור הנירוסטה באופן קבוע כדי לשמור על המשטח המשגע שלו ולהאריך את חיי השירות שלו.


בעת ניקוי פני השטח של צינור נירוסטה, שימו לב לא לגרד את פני השטח, הימנעו משימוש בחומר ניקוי בהרכב אקונומיקה ושחיקה, כדורי תיל פלדה, כלי שחיקה וכו 'בכדי להסיר את חומר הניקוי, לשטוף את המשטח במים נקיים בסוף של שטיפה.


נסיבות הניקיון הן כדלקמן:

1. אם יש אבק על פני השטח של נירוסטה וקל להסרה של לכלוך, ניתן לכבס אותו עם סבון, חומר ניקוי חלש או מים חמים.

2. הסימן המסחרי וסרט הקולנוע שעל פני השטח של צינור נירוסטה יישטפו במים חמים ובחומר ניקוי חלש, והרכב הדבק יקרצף באלכוהול או בממס אורגני (אתר ובנזן).

.3 גורמי שומן, שמן וחומרי סיכה על פני צינור הנירוסטה יינגבו תחילה בבד רך ואז יינקו בעזרת חומר ניקוי ניטרלי או אמוניה או חומר ניקוי מיוחד.

4. כשיש אקונומיקה או חומר חומצי אחר המחובר לפני השטח של צינור נירוסטה, יש לשטוף אותו מייד עם מים צלולים, ואז לשטוף אותו בתמיסת אמוניה או בתמיסת סודה נייטרלית פחמתי ולבסוף לשטוף אותה במים צלולים.

5. על פני השטח של צינור הנירוסטה יש לכלוך בסימן הקשת, אשר נגרם בעיקר על ידי שימוש בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי או שמן. בעת הניקוי ניתן לנקות אותו ישירות במים חמים.

6. ניתן לנקות חלודה הנגרמת על ידי לכלוך על פני השטח של צינור נירוסטה בעזרת חומצה חנקתית בריכוז של 10% או חומר ניקוי שוחק, או עם פתרון תחזוקה מיוחד.

7. אם למשטח הצינור של הנירוסטה יש כתמים ועפר עקשנים במיוחד, מומלץ להשתמש בשורש צנונית ומלפפון המוכתם בחומר ניקוי כדי לנגב אותו קשה. שימו לב: אל תשתמשו בכדורי תיל פלדה ובכלי השחזה כדי לנגב, מה שיגרום נזק רב לצינור הנירוסטה.


בעת ניקוי צנרת נירוסטה, ייבחרו שיטות מתאימות כדי להבטיח שסרט הפסיבציה על פני צינורות נירוסטה לא ייפגע, כך שמשטח צינורות נירוסטה יישמר נקי, בהיר ומרהיב, ואורך חיי השירות של נירוסטה צינורות פלדה ממושכים.