כיצד לחבר צינור נירוסטה

שיטות חיבור צינורות הנירוסטה הנפוצות כוללות בעיקר חיבור שחול, חיבור סוג החוט, חיבור אוגן, חיבור סוג ריתוך וכו '.


1. חיבור שחול

הכניסו את המכשיר לתוך הפעמון (חיבור מסוג דחיסה, חיבור סוג דחיסה טבעתית, סוג דחיסה כפול / חיבור סוג שחול כפול הוא להכניס את הצינור למתקן הצינור, חבר חיבור מסוג דחיסה הוא להכניס את התאמת הצינור לתאורת הצינור) . בעת החדרתו, הציר המרכזי של הרקוד יהיה מיושר לציר המרכזי של הפעמון. לאחר ההחדרה, השתמש בכלים מיוחדים כדי לסחוט את החיבור, להדק את מתקן הצינור על הצינור ולהשיג את החיבור דרך עצירת טבעת האיטום אפקט. השימוש בשיטת חיבור שחול למימוש צנרת וקירות צנרת דקים, חיסכון בחומרים, הצינורות אינם ניתנים להסרה ואיכות הצינורות נדרשת להיות גבוהה.


2. חיבור סוג החוט

ידוע גם בשם חיבור בורג, זה דרך החוט הפנימי והחיצוני לחבר את צינור הצינור, צינור ושסתום. חיבור זה משמש בעיקר לחיבור של צינור פלדה, צינור נחושת וצינור בלחץ גבוה. חיבור הברגה הוא חיבור קבוע נשלף הנמצא בשימוש נרחב, שקל להתקנה, יציב ואמין באיכותו.


3. חיבור אוגן

חיבור אוגן הוא סוג של מצב חיבור ששני צנרת או אביזרי צנרת מקובעים בהתאמה על צלחת אוגן, ואז מתווסף כרית אוגן בין שתי צלחות האוגן, ולבסוף שתי לוחיות האוגן מתהדקות עם ברגים כדי לשלב אותן מקרוב.


4. חיבור סוג הריתוך

ריתוך בקשת ארגון משמש בדרך כלל לאיטום החלק התחתון של צינור נירוסטה, ריתוך קשת ידני משמש לכיסוי פני השטח, וארגון ממלא בצינור להגנה, כך שהריתוך הפנימי של הצינור אינו מייצר חמצון. עבור צינור הנירוסטה בקוטר קטן יותר, ניתן לאטום אותו ישירות בעזרת ריתוך קשת ארגון. לאחר הריתוך של צינור הנירוסטה, יש להגן על משטח הריתוך, כגון להחיל רסק פסיבציה של כבישה חומצית. על פי צורות חיבור שונות, ניתן לחלק את הריתוך לריתוך התחת וריתוך השקעים.