כיצד לאטום חוטי צינור נירוסטה

שיטות חיבור צינורות הנירוסטה הנפוצות כוללות בעיקר חיבור שחול, חיבור בורג, חיבור אוגן, חיבור ריתוך קשת בארגון, חיבור גלגול וחיבור חריץ.


חיבור הברגה צנרת נירוסטה, הידוע גם בשם חיבור בורג, מתייחס לשימוש בהידוק ישיר של אביזרי צנרת או צנרת, שני המחברים הפנימיים והחיצוניים עם חוטי צינור מחודדים מתהדקים, ואפקט החיבור מושג באמצעות חותם הלחץ של חוט מחבר (זהה לחותם צינור הפלדה המגולוונת המסורתי). חיבור הברגה הוא חיבור קבוע הניתן להסרה נרחב, המשתמש בצינורות חיבור הברגה ואביזרי צנרת שניתן להסרה. חוזק יציאת החיבור מגיע לחוזק המותר של גוף הצינור. קל להתקנה, והאיכות יציבה ואמינה. כאשר ממשק החוט החיצוני נפצע בחגורת חומר גלם פוליטטרא-פלואורואילן, יש להפעיל מעט כוח; אם משתמשים בחגורת חומר הגלם הנוזלי, קצב זליגת המים של הממשק יכול להיות אפס. באופן כללי, כאשר צינורות נירוסטה מחוברים, כאשר הגודל הוא DN15-DN32, PN≤1.6Mpa, חיבור הברגה מאומץ.


כאשר מאומץ חיבור חוטי הצינור הנירוסטה, יש לשים לב לנקודות הבאות כדי להבטיח כי חיבור חוטי הצינור הנירוסטה יהיה אטום.


לאחר סיום הייצור והחיתוך של צינור נירוסטה ומשטח החיתוך מלוטש ונגזור, ישמש מכונת ההברגה האוטומטית להברגה ושמן סיכה ישמש לשמן. לאחר ההברגה, ליטוש קצה הצינור יהיה מלוטש, יוסרו שמן הברגה, שבבי המים והמתכת בקצה הצינור, ומשטח קצה הצינור יהיה מצופה בדבק נגד קורוזיה בדרגת מזון.

2. יש להשתמש באיטום אנאירובי או קלטת ארוחה גולמית נוזלית לאיטום חוט קצה הצינור, והבורג בעומק יסומן על קיר הצינור בעט עט בצבע זהה.

3. איטום נגד חלודה נמרח יוחל על החלקים ההברגים החשופים וצלקות השטח של החיבור.

4. הצינור המרוכב הנירוסטה המרופד לא יהיה מחובר ישירות עם השסתום וזרבובית המים, אלא יעבור עם המפרקים הברגים הפנימיים והחיצוניים של הנירוסטה המרופדת. כאשר הוא מחובר לצינור הנחושת וצינור הפלסטיק, יש להשתמש במפרק המעבר המיוחד, והוא לא ייערבב ישירות בצינור המגולוון ומתקן הצינור המגולוון, כדי להימנע מזיהום משני.


כאשר המפרק אטום באיטום אנארובי, זמן הריפוי לא יפחת מ- 24 שעות, ובדיקת הלחץ לא תתבצע במהלך הריפוי.