הוא צינור נירוסטה בטוח לשתיית מים

צינור נירוסטה הוא החומר הבטוח, הבריא והידידותי ביותר לסביבה בעולם, המתאים ביותר לצינור מי שתייה.


מאז 1980 קידמה יפן במרץ את השימוש בצינורות ובאביזרי נירוסטה, וכעת שיעור הפופולריות עלה על 96%. כלל הקוד האמריקאי ANSI / NSF61-1997a כלל: "לצינורות מתכתיים המשמשים למי שתייה, מותר רק צינורות נירוסטה וצנרת ברזל רקיעית." המהדורה הנוכחית של קוד הצנרת והדיור של נציבות הקוד הבינלאומית האמריקאית ב -2003 שוב ברורה. צינור המים העיקרי של אצטדיון פורד באצטדיון, 300 מיליון דולר, וצינור מי השתייה הישירים כולם עשויים 304 נירוסטה. מאז 1980 נעשה שימוש בחומרים רבים מנירוסטה במערכת מים בגרמניה. מאז 1995, ערים איטלקיות אימצו טכנולוגיה שאינה צריכה לחפור תעלות כדי להחליף את צינור המים הראשי בצינור נירוסטה. לאחר עשר שנים של בדיקות בקרלסקוגה שבשוודיה, הצינורות העיקריים של אספקת מים קבורים ברזל יצוק ועצם PVC הוחלפו עם 316 צינורות נירוסטה.


מדוע משמש צינור נירוסטה כצינור מי שתייה על ידי מדינות בכל רחבי העולם?

יש יתרונות רבים של צינור נירוסטה: 1. היגיינה: לקיר הפנימי יש גימור גבוה ואינו קל לקנה מידה לשימוש לטווח ארוך, העומד באופן מלא בתקני היגיינת מי השתייה.


2. קורוזיה: הצינור כולו מטופל בתמיסה, פני השטח מוחמצים ופאסיביים, והוא עמיד. להוספת שכבת בידוד או שכבה נגד קורוזיה יש השפעה טובה יותר נגד קורוזיה.


3. חוזק גבוה: הכוח המקיף הוא כפול מזה של הצינור המגולוון, שלוש פעמים מזה של צינור הנחושת, ויכול לעמוד בלחץ המים של 10 מגפ"ס.


4. משקל קל: המשקל הוא 1/3 מהצינור המגולוון, המתאים במיוחד לצנרת בבניינים רבי קומות.


5. מוליכות נמוכה: הולכת חום נמוכה, 1/4 מצינור נחושת, קצב התפשטות תרמי נמוך.


6. שמירה על איכות הסביבה: אין זיהום באתר הבנייה, אין זיהום לסביבה, 100% מיחזור.


7. אריכות חיים: חיי השירות הם עד 70 שנה, התואמים את חיי הבנייה. אין צורך להחליף אותו ולתחזק אותו לכל החיים, ועלות התחזוקה נמוכה.


8. חיסכון: לא קל לדלוף ולחסוך משאבי מים.


9. יפה: בדרגה גבוהה ונדיב, ניתן להתקין את הצינור עם כיסוי כהה. בשכבת הבידוד או בשכבת האנטי קורוזיה עשויים להיות צבעים שונים.

במילה אחת, חומר נירוסטה בטוח ולא רעיל, אינו משפיע על איכות המים והוא אינו מזיק לבריאות האדם.