מהו צינור נירוסטה חלק

צינור נירוסטה חלקה הוא פלדה ארוכה עם חתך חלול ללא תפרים בפריפריה.

תהליך הייצור של צינור פלדה אל חלד חלקה הוא להכות חור בסבך הנירוסטה ב 2200 מעלות צלזיוס בטמפרטורה גבוהה זו, פלדת הכלים הופכת רכה וספירלית מהחור לאחר הטבעה ושרטוט. התוצאה היא עובי קיר לא אחידים ואקסצנטריות גבוהה של צינור נירוסטה חלק.


תכונות של צינור נירוסטה חלקה: ראשית, ככל שעובי הקיר של המוצר עבה יותר, כך הוא יהיה חסכוני ומעשי יותר. ככל שעובי הקיר יהיה דק יותר, כך עלות העיבוד גבוהה יותר; שנית, תהליך המוצר קובע את הביצועים המוגבלים שלו. באופן כללי, הדיוק של צינור פלדה חלק הוא נמוך: עובי הקיר אינו אחיד, בהירות פני השטח הפנימית והחיצונית של הצינור נמוכה, עלות הגודל היא גבוהה, ויש משטח נקודה שחור על המשטח הפנימי והחיצוני שהם לא קל להסרה חוץ מזה, יש לטפל בזיהוי ועיצובו במצב לא מקוון. לכן הוא מראה את יתרונותיו בחומרי לחץ גבוה, חוזק גבוה וחומרי מבנה מכניים.


סיווג צינור נירוסטה חלקה: על פי שיטת הגלגול ניתן לחלק אותו לגלגול חם, שחול חם וציור קר (מתגלגל) צינור נירוסטה; על פי המבנה המטאלוגרפי השונה של נירוסטה, ניתן לחלק אותו לצינור חלק נירוסטה מרטנסיטי למחצה ferritic, צינור חלק אל חלד martensitic נירוסטה, צינור חלק נירוסטה ferritic נירוסטה, וכו '; על פי צורת המקטע ניתן לחלק אותו לצינור מעגלי ולצינור בצורת מיוחד. צינור פלדה עגול נמצא בשימוש נרחב, אך ישנם גם כמה צינורות מרובעים, מלבניים, חצי מעגל, משושה, משולש שווה צלעות, אוקטגון וצינורות נירוסטה בצורת מיוחד אחרים.


החסרונות של צינור נירוסטה חלקה: בגלל היעדר ההרכב הכימי המתאים לריתוך, יהיו גורמים בלתי יציבים שונים בתהליך הריתוך, שלא קל לרתך בצורה יציבה ומוחלטת.


צינור נירוסטה חלקה משמש בדרך כלל במבנה המשותף ובמבנה המכני של צינור נירוסטה חלק. לדוגמה, גלגול חם / קר של צינורות ציוד נירוסטה, כימיה ונפט שונים וחלקים מבניים שונים מנירוסטה.