מהו צינור נירוסטה

צינור נירוסטה הוא סוג של פלדה עגולה חלולה וארוכה, שהיא מוצר חשוב בתעשיית הפלדה. הוא נמצא בשימוש נרחב בכלכלה הלאומית. מכיוון שלצינור הפלדה יש קטע חלול, הוא מתאים לצינורות הובלה נוזליים, גזיים ומוצקים. במקביל, בהשוואה לאותו משקל של פלדה עגולה, לצינור הפלדה מקדם חתך גדול, כיפוף גדול וחוזק פיתול, כך שהוא הופך גם לחומר חשוב במבנים מכניים ואדריכליים שונים. למבנה ולרכיבים העשויים צינור נירוסטה יש מודולוס קטע גדול יותר מרכיבים מוצקים בתנאי משקל שווה. לכן צינור נירוסטה עצמו הוא סוג של פלדת חתך חסכונית שיכולה לחסוך מתכת. זהו חלק חשוב מהפלדה, במיוחד בענפי קידוח, התכה ותחבורה. שנית, קידוחים גיאולוגיים, תעשייה כימית, ענף בנייה, תעשיית מכונות, ייצור כלי טיס וכלי רכב, כמו גם דוד, ציוד רפואי, ייצור רהיטים ואופניים וכו ', זקוקים גם הם למספר רב של היבטים שונים. צינורות פלדה. בימינו, עם התפתחות טכנולוגיות חדשות כמו אנרגיה אטומית, רקטות, טילים ותעשיה וחלל וחלל, צינור הנירוסטה ממלא תפקיד חשוב יותר ויותר בתעשיית ההגנה הלאומית, מדע וטכנולוגיה ובנייה כלכלית.


תכונות של צינור נירוסטה: עמידות בפני שטח פחות מ 1000 MΩ; הגנה ללבוש; נשלף; עמידות כימית מצוינת; מתכת אלקלית טובה וחומצות עמידות; קשיחות חזקה; מעכב בעירה.


על פי מצב הייצור, צינור הנירוסטה מחולק לשני סוגים: צינור חלק וצינור מרותך. ניתן לחלק את צינור הפלדה החלקה לצינור התגלגל חם, צינור התגלגל קר, צינור נמשך קר וצינור שחול וכו '. ציור קר וגלגול קר הם משניים לצינור פלדה. מעבד; צינורות מרותכים מחולקים לצינורות מרותכים ישר וצינורות מרותכים ספירלית.


על פי האפליקציה, ניתן לחלק אותו לצינור באר נפט (מעטפת, צינור שמן וצינור מקדחה וכו '), צינור צינור, צינור דוד, צינור מבנה מכני, צינור אבזר הידראולי, צינור גליל גז, צינור גיאולוגי, צינור כימי ( צינור דשן בלחץ גבוה, צינור פיצוח נפט) וצינור ספינה וכו '.