מדיניות פרטית

מדיניות פרטיות זו מתארת כיצד אנו מטפלים במידע האישי שלך. על ידי שימוש ב www.beallindustry.com ("האתר") אתה מסכים לאחסון, עיבוד, העברה וחשיפה של המידע האישי שלך כמתואר במדיניות פרטיות זו.

אוסף

אתה יכול לגלוש באתר זה מבלי לספק מידע אישי על עצמך. עם זאת, כדי לקבל התראות, עדכונים או לבקש מידע נוסף אודות www.beallindustry.com או אתר זה, אנו עשויים לאסוף את המידע הבא: שם, פרטי קשר, כתובת דוא"ל, מזהה חברה ומשתמש;

התכתבויות שנשלחו אלינו או מאיתנו; כל מידע נוסף שתבחר לספק; ומידע אחר מהאינטראקציה שלך עם האתר שלנו, השירותים, התוכן והפרסום, כולל מידע למחשבים וחיבור, נתונים סטטיסטיים על תצוגות עמודים, תנועה לאתר וממנו, נתוני מודעה, כתובת IP ומידע רגיל ביומן אינטרנט.

אם בחרת לספק לנו מידע אישי, אתה מסכים להעברה ולאחסון של מידע זה בשרתים שלנו הממוקמים בארצות הברית.

להשתמש

אנו משתמשים במידע האישי שלך בכדי לספק לך את השירותים שאתה מבקש, לתקשר איתך, לפתור בעיות, להתאים אישית את החוויה שלך, ליידע אותך על השירותים שלנו ועל עדכוני האתר ולמדוד את העניין באתרים ובשירותים שלנו.

כמו אתרים רבים, אנו משתמשים ב"עוגיות "כדי לשפר את החוויה שלך ולאסוף מידע על מבקרים וביקורים באתרי האינטרנט שלנו. אנא עיין בסעיף "האם אנו משתמשים ב'עוגיות '?" בסעיף שלהלן למידע על קובצי cookie וכיצד אנו משתמשים בהם.

גילוי נאות

איננו מוכרים או משכירים את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים למטרות השיווק שלהם ללא הסכמתך המפורשת. אנו עשויים לחשוף מידע אישי כדי לענות לדרישות החוק, לאכוף את המדיניות שלנו, להגיב לטענות שפרסום או תוכן אחר מפר את זכויותיו של אחרים, או להגן על זכויותיו, רכושו או ביטחונו של מישהו. מידע כזה ייחשף בהתאם לחוקים והתקנות החלים. אנו עשויים גם לשתף מידע אישי עם נותני שירותים העוזרים בפעילות העסקית שלנו, ועם בני משפחתנו התאגידים העשויים לספק תוכן ושירותים משותפים ולעזור באיתור ומניעה של מעשים בלתי חוקיים. אם אנו מתכננים להתמזג או להירכש על ידי גורם עסקי אחר, אנו עשויים לחלוק מידע אישי עם החברה האחרת ונדרוש מהישות המשולבת החדשה לפעול בהתאם למדיניות פרטיות זו ביחס למידע האישי שלך.

גישה

אתה יכול לגשת למידע האישי שמסרת לנו או לעדכן בכל עת על ידי פנייה אלינו בכתובת www.beallindustry.com

אבטחה
אנו מתייחסים למידע כאל נכס שיש להגן עליו ומשתמשים בכלים רבים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה וחשיפה בלתי מורשית. עם זאת, כפי שאתה בוודאי יודע, צדדים שלישיים עשויים ליירט או לגשת לשידור או לתקשורת פרטית שלא כדין. לכן, למרות שאנו עובדים קשה מאוד לשמירה על פרטיותך, אנו לא מבטיחים, ואסור לצפות כי המידע האישי או התקשורת הפרטית שלך תמיד יישארו פרטיים.
כללי
אנו עשויים לעדכן מדיניות זו בכל עת על ידי פרסום תנאים מתוקנים באתר זה. כל התנאים המתוקנים נכנסים לתוקף אוטומטית 30 יום לאחר פרסוםם לראשונה באתר. לשאלות לגבי מדיניות זו, אנא שלחו לנו דוא"ל.