טי פלדת אל-חלד

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

אם אתם מתכננים לקנות פלדת אל-חלד טי סין נירוסטה מקצועי טי, inox טי יצרנים בסין, הספקים סין, אל תהסס ליצור קשר עם קבוצת התעשייה Beall, מצויד המפעל היצרני, אנחנו תמיד לשירותך.

יתד צינור הוא סוג של צינור הולם המיועדים להצטרף בצנרת. עם יתד צינור, שרברב יכול לשלב או לפצל את הזרימה של שני צינורות נפרדת. באופן כללי, יתד צינור סטנדרטי משמש להצטרף צינורות של להיות באותו הקוטר. עם זאת, התלולית יכול לשמש גם כדי להצטרף צינורות של קטרים שונים כאשר היא כוללת כמפחית. Tees צינור שלנו יכול להתבצע על ידי מגוון רחב של חומרים בהתאם לצרכים של יישומים שונים. בנוסף, כדי לספק את הדרישות של לקוחות בינלאומיים, זה יכול להיעשות על פי מגוון רחב של תקנים, כזה כמו ASME, דין, JIS, EN, וכו '.

אנו מציעים סניטריים ואביזרים סניטריים פלדת אל-חלד, פלדת אל-חלד שפופרת אביזרי מיוצרים באמצעות פלדת אל-חלד באיכות אופטימלית. שלנו מגוון רחב של פלדת אל-חלד הסניטריים טי ידוע בקרב עקב שלה חוזק של הלקוח. אלה ריהוט צינור פלדה בכיתות השונות, מסיים לפי הצרכים.

מפרט:
1.Size: DN25-DN100, 1"-4"
2.Standards: ISO, צה ל, דין, SMS, 3A
3.Material: SUS304, SUS316L
4 סינון דיוק: 0.45, 0.10, 0.65, 1.0, 3.0, 5.0, 10.0 (μm)
5 מסנן חומר: טפלון (PTFE), פוליפרופילן (PP), פוליאטר sulphone (PES/PS), PVDF (PVDF), ניילון (N6, N66), ערבוב פיין (CN - CA)
6 טמפרטורת עבודה: < 125
7 לסנן כמות: 1-14. (א)
8. חיבור צורות: ריתוך, שרך, חוט, מקורבות
ש״י חומר איטום: EPDM, FPM
סוגים:
BS למשוך טי
SMS טי
טי 3A
טי קלאמפ
פני השטח:
בתוך משטח הטיפול: Ra≤0.8μm/1.6μm
טיפול פני שטח חיצוני: Ra≤0.8μm/1.6μm
יישום:
אולטרה טהור מים, סינון; אולטרה טהור אלקטרונית כימי פתרון סינון; מיכל תסיסה, טנקים, מרכיבים פחיות, פליטה סטרילי, סינון כניסת; אלקטרונית תעשייתי הטייה סינון

קירה