טי נירוסטה

שוחח עכשיו
פרטי המוצר

טי צינור הוא סוג של אביזרי צנרת המיועדים לחיבור צינורות אינסטלציה. בעזרת טי צינור, אינסטלטור יכול לשלב או לפצל את הזרימה של שני צינורות נפרדים. באופן כללי, טי צינור רגיל משמש לחיבור צינורות באותו הקוטר. עם זאת, טי יכול לשמש גם לחיבור צינורות בקטרים שונים כאשר הוא כולל מפחית. ניתן להכין את צינורות הצינור שלנו על ידי מגוון רחב של חומרים המתאימים לצרכים של יישומים שונים. בנוסף, כדי לעמוד בדרישות של לקוחות בינלאומיים, ניתן לבצע זאת על פי מגוון רחב של תקנים, כמו ASME, DIN, JIS, EN וכו '.

אנו מציעים אביזרי תברואה, אביזרי תברואה נירוסטה ואביזרי צינורות נירוסטה המיוצרים באמצעות נירוסטה באיכות אופטימלית. המערך הרחב שלנו של תה נירוסטה סניטרי ידוע בקרב הלקוח בגלל חוזק המתיחה שלו. אביזרי צינור פלדה אלה בציונים וגימורים שונים לפי הצרכים.

Stainless Steel Tee manufacturers

יצרני טי פלדה אל חלד


Stainless Steel Tee suppliers

ספקי נירוסטה טי


Stainless Steel Tee price

מחיר נירוסטה טי


מפרטים:
1. גודל: DN25-DN100, 1 "- 4"
2. תקנים: ISO, צה"ל, DIN, SMS, 3A
3. חומר: SUS304, SUS316L
4. דיוק סינון: 0.45, 0.10, 0.65, 1.0, 3.0, 5.0, 10.0 (מיקרומטר)
5. חומר פילטר: פוליטראט-פלואורואתילן (PTFE), פוליפרופילן (PP), פוליתר סולופון (PES / PS), PVDF (PVDF), ניילון (N6, N66), ערבוב עדין (CN - CA)
6. טמפרטורת עבודה: <>
7. כמות הסינון: 1-14. (א)
8. צורות חיבור: ריתוך, שרך, חוט, אוגן
9. חומר איטום: EPDM, FPM


סוגים:
טי משיכה BS
טי SMS
טי 3 א
טי מהדק


משטח:
טיפול פני השטח: Ra≤0.8μm / 1.6μm
טיפול פני השטח החיצוני: Ra≤0.8μm / 1.6μm


יישום:
מים טהורים במיוחד וסינון; סינון פתרונות כימיים אלקטרוניים טהורים במיוחד; מיכל תסיסה, טנקים, פחי רכיבים, פליטה סטרילית, סינון כניסה; סינון גזים טהור תעשייתי אלקטרוני.


עם ניסיון ומומחיות רחבה, קבוצת ביאל תעשיה הינה אחת היצרניות והספקים המובילים בתחום הטי-פלדה אל חלד. לרשותנו מאות עובדים בעלי כשירות גבוהה. אנא היה סמוך ובטוח לקבל את המחיר התחרותי טי נירוסטה למכירה איתנו.


קירה